482
1480211

Tiffany & Co

(Founded 1837, Grundat 1837)
Utropspris
38 000 - 40 000 SEK
3 630 - 3 820 EUR
4 120 - 4 340 USD
Klubbat pris
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06
Tiffany & Co
(Founded 1837, Grundat 1837)

Örhängen, platina med runda briljantslipade diamanter

Stämplade T&Co. Längd ca 55 mm. Stift. Vikt 9,5 gram.

Obetydligt ytslitage.