501
1483238

Cartier Panthère ring.

Utropspris
1 700 000 - 1 800 000 SEK
148 000 - 157 000 EUR
155 000 - 164 000 USD
Klubbat pris
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06
Cartier Panthère ring.

18K guld med runda briljantslipade diamanter samt onyx och smaragder, storlek 55 enligt märkning, totalvikt 54 g. Signerad Cartier samt numrerad AGA219. Etui och certifikat från Cartier medföljer.