510
1484829

Boucheron, skjortknappar, 3 st, platina med carréslipade safirer

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 760 - 2 200 EUR
1 860 - 2 330 USD
Klubbat pris
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06

Signerad Boucheron Paris. Fransk stämpel. Mått ca 10 x 10 mm. Totalvikt 9 gram. Nålar vitmetall. Extra nålar medföljer

Proveniens

Familjen Nobel