520
1483233

Cartier Panthère ett par örhängen.

Utropspris
850 000 - 875 000 SEK
80 600 - 83 000 EUR
92 300 - 95 000 USD
Klubbat pris
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06

18K vitguld med runda briljantslipade diamanter totalvikt ca 5 ct samt smaragder, onyx och nefrit, mått 27 X 45 mm, totalvikt 18 g. Signerade Cartier samt numrerade XM7279. Etui och certifikat från Cartier medföljer.