531
1487352

Cartier Panthère armring, 18K guld och emalj

Utropspris
300 000 - 325 000 SEK
26 200 - 28 300 EUR
27 400 - 29 700 USD
Klubbat pris
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06

Stämplad Cartier. Numrerad CGX787. Fransk stämpel. Storlek 16 enligt märkning. Vikt 79 gram. Medföljande pouch, certifikat och box Cartier.