614
1486990

Herman Lindqvist

(Sverige, 1868-1923)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 310 EUR
1 100 - 1 370 USD
Klubbat pris
13 000 SEK
Mark Sjöberg
Mark Sjöberg
Specialist konst, grafik
+46 (0) 707 88 84 72
Herman Lindqvist
(Sverige, 1868-1923)

Vy över Strandvägen, Stockholm

Signerad H. Lindqvist och daterad -95. Duk 54 x 33 cm.