623
1485690

Johan Ericson

(Sverige, 1849-1925)
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 570 - 1 740 EUR
1 640 - 1 830 USD
Klubbat pris
15 000 SEK
Mark Sjöberg
Mark Sjöberg
Specialist konst, grafik
+46 (0) 707 88 84 72
Johan Ericson
(Sverige, 1849-1925)

Fiskeläge i Bohuslän.

Signerad Joh. Ericson och daterad -19. Duk 44 x 66 cm.