721
1486996

Carl Georg Arsenius

(Sverige, 1855-1908)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 310 EUR
1 110 - 1 380 USD
Klubbat pris
Mark Sjöberg
Mark Sjöberg
Specialist konst, grafik
+46 (0) 707 88 84 72
Carl Georg Arsenius
(Sverige, 1855-1908)

Häst blickar ut från stallet

Signerad G. Arsenius och daterad Wiesbaden 1883. Duk 50 x 61 cm.