748
1476082

Nils Kreuger

(Sverige, 1858-1930)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 730 - 3 640 EUR
2 850 - 3 810 USD
Klubbat pris
26 000 SEK
Rasmus Sjöbeck
Rasmus Sjöbeck
Assisterande specialist klassisk konst
+46 (0)727 33 24 02
Nils Kreuger
(Sverige, 1858-1930)

En höprom

Motiv från Riddarfjärden. Signerad Nils Kreuger och daterad 1921. Duk lagd på papp-pannå 34,5 x 24 cm.