808
1458921

William Huggins

(Storbritannien, 1820-1884)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 490 - 4 360 EUR
3 650 - 4 560 USD
Klubbat pris
Mark Sjöberg
Mark Sjöberg
Specialist konst, grafik
+46 (0) 707 88 84 72
William Huggins
(Storbritannien, 1820-1884)

"Lioness".

Signerad W Huggins och daterad 1874. Pannå 60,5 x 48 cm.