924
1485290

Carl Oscar Borg

(Sverige/USA, 1879-1947)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 190 - 2 630 EUR
2 300 - 2 770 USD
Klubbat pris
48 000 SEK
Mark Sjöberg
Mark Sjöberg
Specialist konst, grafik
+46 (0) 707 88 84 72
Carl Oscar Borg
(Sverige/USA, 1879-1947)

Tre ryttare

Signerad Carl Oscar Borg. Akvarell 39 x 50 cm.