"Los Angeles, Hong Kong, Bombay", 2011
Signerad Jacob Felländer och daterad 2011 och numrerad 3/5 a tergo. C-print monterad på aluminium och ramad, bildyta 210,5 x 100 cm. Inklusive ram 222 x 111 cm.
Fotografiska, Stockholm, "I want to live close to you", 6 maj - 28 augusti 2011, ett annat exemplar utställt.
MOCA Miami, Art Basel 2017, 6 december 2017 - 11 februari 2018, ett annat exemplar utställt.