481
1496963

Helmut Middendorf

(Tyskland, Född 1953)
Utropspris
150 000 - 200 000 SEK
13 300 - 17 700 EUR
14 100 - 18 800 USD
Klubbat pris
100 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Helmut Middendorf
(Tyskland, Född 1953)

"Dream of the Storm"

Signerad Helmut Middendorf och daterad Berlin 1983 a tergo. Duk 230 x 190 cm.

Proveniens

Galleri Leger, Malmö.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?