stol, "Röhsska", ed. 83/102, proveniens Designbaren, "Fredrik's Fun Fair", på Stockholm Designweek, Blå Station 2020.
Solid bok, sits och rygg i blå infärgad furuplywood, märkt RÖHSSKA Designbaren 2020 83/102 Design Fredrik Paulsen 2019 Blå Station, höjd 83 cm, sitthöjd 45 cm.
Obetydligt slitage.
"Fredrik's Fun Fair", Designbaren, under Stockholm Designweek, Älvsjömässan 2020.