43
1509018

Sarpaneva, Loiste II, "Double Black Moons", ca 2006.

Utropspris
100 000 - 130 000 SEK
8 720 - 11 300 EUR
9 120 - 11 900 USD
Klubbat pris
340 000 SEK
Simon Naeslund
Simon Naeslund
Specialist Klockor
+46 (0)735 95 68 75

Storlek: 37 mm
Material: stål
Urverk: automatisk, caliber ETA 2824
År: cirka 2006
Glas: safirglas
Armband: integrerat läderband, originalspänne
Serienummer: 29
Boettnummer: 29:0091
Tillbehör: certifikat, originalkvitto, klockfodral

Helhetsintrycket är gott. Åldersrelaterat slitage.

Proveniens

Säljes av första ägaren.