348
1508412

Nordiska Kompaniet, soffbord, Triva serien, modell "579-058", 1950-tal.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
949 - 1 140 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
9 000 SEK
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Chef Design, specialist modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 77

Skivan med randdekor i teak och björk, brickmärkt, 148 x 55 cm, höjd 40 cm.

Smärre slitage.