58
1496765

Armring, 18K guld, Malmö 1974

Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 730 - 3 180 EUR
2 900 - 3 380 USD
Klubbat pris
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06
Armring, 18K guld, Malmö 1974

bredd framstycke ca 35 mm, innerdiameter ca 5,5 cm, öppningsbar, vikt 61 g. Stämplad Handsmide, BÅR, Roskvists Guldsmedsaffär Firma.

Bruksslitage.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1266. Servis, sex delar, kompaniporslin. Qingdynastin, Jiaqing (1796-1820).
Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
Fair warning
8 500

ditt bud
Aktuellt bud:
8 500 SEK