58
1496765

Armring, 18K guld, Malmö 1974

Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 910 - 3 390 EUR
3 330 - 3 880 USD
Klubbat pris
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06
Armring, 18K guld, Malmö 1974

bredd framstycke ca 35 mm, innerdiameter ca 5,5 cm, öppningsbar, vikt 61 g. Stämplad Handsmide, BÅR, Roskvists Guldsmedsaffär Firma.

Bruksslitage.