Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285
604
1510831

Pär Siegård

(Sverige, 1877-1961)
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 870 - 5 850 EUR
5 660 - 6 800 USD
Klubbat pris
46 000 SEK

Mollie Engström
Mollie Engström
Specialist modern konst och grafik (Tjänstledig)
+46 (0)70 748 22 63
Pär Siegård
(Sverige, 1877-1961)

Utan titel.

Signerad Pär Siegård och daterad 29. Duk 62,5 x 47 cm.