616
1496796

Yolande Fièvre

(Frankrike, 1907-1983)
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 420 - 5 300 EUR
4 700 - 5 640 USD
Klubbat pris
48 000 SEK

Mollie Engström
Mollie Engström
Specialist Konst
+46 (0)70 748 22 63
Yolande Fièvre
(Frankrike, 1907-1983)

Utan titel

Signerad Fièvre. Assemblage i träram 90 x 40 cm.

Proveniens

Galerie Bonnier, Genève

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?