62
1519413

Lapponia

(Finland, 1960 -)
Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
349 - 436 EUR
365 - 456 USD
Klubbat pris
6 000 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06
Lapponia
(Finland, 1960 -)

collier, silver, Finland 1975

längd ca 41 cm, bredd ca 13 mm, vikt 150 g. Stämplad Lapponia.

Bruksslitage.