692
1507998

Heimrad Prem

(Tyskland, 1934-1978)
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 470 - 5 360 EUR
4 740 - 5 690 USD
Klubbat pris
46 000 SEK

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89
Heimrad Prem
(Tyskland, 1934-1978)

"Wald + fleur"

Signerad H Prem. Duk 61,5 x 80 cm.

Proveniens

Inköpt på Drakabygget, Örkelljunga senare halvan av 1960-talet av nuvarande ägare.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?