810
1502604

Pierre Soulages

(Frankrike, 1919-2022)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 650 - 3 530 EUR
2 820 - 3 760 USD
Klubbat pris
36 000 SEK

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27
Pierre Soulages
(Frankrike, 1919-2022)

"Lithographie n° 9"

Färglitografi, 1959, signerad och numrerad 58/75. Bladstorlek 50 x 35 cm.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?