152
1496749

Ramar, ett par, Frankrike, sent 1700-tal, Louis XVI.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
703 - 879 EUR
746 - 933 USD
Klubbat pris
Alexander Johansson
Alexander Johansson
Assisterande specialist konsthantverk
+46 (0)707 88 84 71

Förgyllda och bronserade. Skuren dekor, krön med troféknippen representerande Konsten respektive Segern. Med samtida gravyrer. 41 x 37 resp. 42 x 37 cm.