406
1515938

Glas, sju stycken, 1700-tal.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
285 - 380 EUR
326 - 434 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02
Glas, sju stycken, 1700-tal.

Tulpanformad cuppa, slipat ben, rikt förgylld dekor. Höjd circa 14-15 cm.

Slitage.