408
1523666

Urnor med lock, ett par, slipat glas. Anglo-iriska, 1800-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
380 - 569 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris
16 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Blusterformade på fyrkantig, fasad fot, slipad dekor. Höjd 34 cm.

Slipade hörn. Slitage.