415
1522635

Tallrikar, ett par, fajans. Rörstrand, 1700-tal.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
474 - 664 EUR
543 - 760 USD
Klubbat pris
4 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Djupa, dekor i starkeldsblått av blommor. Diameter 22,5 cm.

Slitage.