458
1524852

Cartier "Juste un Clou" ett par örhängen 18K vitguld med runda briljantslipade diamanter

Utropspris
50 000 - 55 000 SEK
4 420 - 4 860 EUR
4 700 - 5 170 USD
Klubbat pris
65 000 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06

mått diameter ca 17 mm, vikt 4 g. Signerade Cartier, numrerade. Etui samt certifikat från Cartier medföljer.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?