496
1519436

Boucheron puderdosa

Utropspris
20 000 - 22 000 SEK
1 830 - 2 010 EUR
1 940 - 2 130 USD
Klubbat pris

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20
Boucheron puderdosa

silver och förgyllt silver med rubiner, mått 74 X 75 mm, vikt 234 g. Signerad Boucheron och numrerat 875012. Etui från Boucheron medföljer.