Madeleine Pyk – en samling F769
691
1518949

Johan Tirén

(Sverige, 1853-1911)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 370 - 2 850 EUR
2 710 - 3 260 USD
Klubbat pris
24 000 SEK
Mark Sjöberg
Mark Sjöberg
Specialist konst, skulptur
+46 (0) 707 88 84 72
Johan Tirén
(Sverige, 1853-1911)

Fjällandskap med hästar och gård

Signerad Johan Tirén och daterad 1910. Duk 83 x 135 cm.

Konstnär