178
1542978

Albert Watson

(Storbritannien, Född 1942)
Utropspris
70 000 - 90 000 SEK
6 260 - 8 040 EUR
6 640 - 8 530 USD
Klubbat pris
95 000 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57
Albert Watson
(Storbritannien, Född 1942)

"David Bowie, The Finger, New York City, 1996"

Signerad Albert Watson och numrerad 11/25 a tergo. C-print, bildyta 60,5 x 47 cm. Bladstorlek 76 x 60 cm.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?