249
1542145

Ernst Billgren

(Sverige, Född 1957)
Utropspris
50 000 - 70 000 SEK
4 550 - 6 360 EUR
4 760 - 6 660 USD
Klubbat pris
40 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Ernst Billgren
(Sverige, Född 1957)

"Minne"

Signerad Ernst Billgren och daterad 89 a tergo. Olja på pannå i konstnärens egen mosaikram 62 x 85 cm.

Proveniens

Art for the Globe Collection

Konstnär

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?