32
1542046

Rolex, Explorer, "Engraved Rehaut", ca 2010.

Utropspris
50 000 - 70 000 SEK
4 400 - 6 160 EUR
4 650 - 6 510 USD
Klubbat pris
65 000 SEK
Carl  Palmegren
Carl Palmegren
Ansvarig specialist klockor
+46 (0)739 40 08 23

Storlek: 36 mm
Material: stål
Urverk: automatisk, caliber 3130
År: cirka 2010
Glas: safirglas
Armband: Oysterlänk, viklås, ref. 78690-LT5
Referensnummer: 114270
Serienummer: V'681'540
Verknummer: 3 2'732'836
Boettnummer: 2080
Tillbehör: certifikat, inköpskvitto, box, ytterkartong

Helhetsintrycket är gott. Smärre slitage.

Proveniens

Säljes av första ägaren