41
1543592

Sjöö Sandström, Chronolink, Worldtimer UTC, "Lifetime Warranty", ca 2008.

Utropspris
25 000 - 35 000 SEK
2 270 - 3 180 EUR
2 380 - 3 330 USD
Klubbat pris
28 000 SEK
Simon Naeslund
Simon Naeslund
Specialist Klockor
+46 (0)735 95 68 75

Storlek: 40 mm
Material: stål
Urverk: digital/quartz, analog/manuell, caliber SS G2
År: cirka 2008
Glas: safirglas
Armband: originallänk, viklås
Referensnummer: WT 6202
Serienummer: 2614
Tillbehör: certifikat, box, ytterkartong

Åldersrelaterat slitage. Repor. Dings.

Livstidsgarantin gäller under förutsättning att klockan servas varje 24 månader av Sjöö Sandström Sweden AB.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?