54
1556040

Cartier, Santos 100, ca 2014.

Utropspris
25 000 - 35 000 SEK
2 270 - 3 180 EUR
2 380 - 3 330 USD
Klubbat pris
38 000 SEK
Simon Naeslund
Simon Naeslund
Specialist Klockor
+46 (0)735 95 68 75
Cartier, Santos 100, ca 2014.

Storlek: 33 x 33 (44) mm
Material: stål
Urverk: automatisk, caliber 076
År: cirka 2014
Glas: safirglas
Armband: läderband, viklås
Referensnummer: W20106X8
Serienummer: 287'831'583'7TX
Tillbehör: certifikat, box

Åldersrelaterat slitage. Repor. Ding på vänstra boettsidan. Nyare urtavla.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?