57
1546337

Rolex, Submariner, "Kermit", "Mark IV / Slim Four Bezel", ca 2006.

Utropspris
110 000 - 130 000 SEK
10 100 - 11 900 EUR
10 500 - 12 500 USD
Klubbat pris
110 000 SEK
Simon Naeslund
Simon Naeslund
Specialist Klockor
+46 (0)735 95 68 75

Storlek: 40 mm
Material: stål
Urverk: automatisk, caliber 3135
År: cirka 2006
Glas: safirglas
Armband: Oysterlänk, viklås, ref. 93250-MA10
Referensnummer: 16610LV
Serienummer: D'495'974
Verknummer: 3 0'734'907
Boettnummer: 16610 T / 2160
Tillbehör: certifikat

Åldersrelaterat slitage. Dings. Repor.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?