69
1547050

Panerai, Luminor Marina, ca 2020.

Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 550 - 5 460 EUR
4 760 - 5 710 USD
Klubbat pris
60 000 SEK
Simon Naeslund
Simon Naeslund
Specialist Klockor
+46 (0)735 95 68 75

Storlek: 42 mm
Material: stål
Urverk: automatisk, caliber P.9010
År: cirka 2020
Glas: safirglas
Armband: originallänk, viklås
Referensnummer: PAM00977
Serienummer: BB1'953'006
Verknummer: 067'835
Boettnummer: OP7'268
Limiterad och numrerad: V513/1000
Tillbehör: certifikat, box, ytterkartong

Åldersrelaterat slitage. Dings på glasringen.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?