564
1529947

Sven Jonson

(Sverige, 1902-1981)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 660 - 4 570 EUR
3 830 - 4 790 USD
Klubbat pris
36 000 SEK

Lena Rydén
Lena Rydén
Chef konst, specialist modern och klassisk konst
+46 (0)707 78 35 71
Sven Jonson
(Sverige, 1902-1981)

"Ros och akvileja"

Signerad Sven Jonson och daterad -43. Duk 55 x 46 cm.

Konstnär

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?