625
1541676

Nils Nixon

(Sverige, 1912-1998)
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 740 - 3 200 EUR
2 870 - 3 350 USD
Klubbat pris
34 000 SEK

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89
Nils Nixon
(Sverige, 1912-1998)

Utan titel

Signerad N. Nixon och daterad -46. Duk 65 x 54,5 cm.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?