738
1535306

Bram Bogart

(Holland, 1921-2012)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 750 - 9 690 EUR
8 870 - 11 100 USD
Klubbat pris
250 000 SEK

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Ansvarig specialist modern konst
+46 (0)702 53 14 89
Bram Bogart
(Holland, 1921-2012)

"BLAUW-WIT"

Signerad Bram Bogart och daterad Jan -63 a tergo. Numrerad 9. Bemålad relief i blandteknik, 52 x 63 cm.

Tilläggslista

Verket omfattas av följerätt.