1075
1550319

Vas, kopparlegering, omkring 1900.

Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
223 - 268 EUR
237 - 284 USD
Klubbat pris

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Med genombruten dekor med pärlemor. Höjd 25,5 cm.

Slitage.

Proveniens

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?