1247
1554970

Praktfat, porslin. Qingdynastin, 1700-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 707 EUR
564 - 752 USD
Klubbat pris
5 500 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor i imarifärger, centralt motiv av blomkruka med blommor. Diameter 38,5 cm.

Mistor, nagg.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?