209
1538698

Pokalglas, slipad dekor. Tyskland, 1700-tal.

Utropspris
3 000 - 3 500 SEK
287 - 334 EUR
325 - 380 USD
Klubbat pris
2 600 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Konande cuppa, balusterben med luft, omvikt fot, slipad dekor med devisen "ich liebe nur eins". Höjd 18 cm.

Spår av förgyllning.