212
1544828

Urna, fajans. Holland, 1700-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Balusterform med dekor i starkeldsblått efter kinesisk förlaga. Höjd 30,5 cm.

Sprickor, nagg.