223
1526562

Bordsuppsats, porslin. Empire, 1800-talets första hälft.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 430 - 1 720 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
12 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Tre gracer i biskviporslin med förgylld dekor ståendes på en tripod uppbärandes en genombruten korg. Höjd 47,5 cm.

Slitage.