504
1537114

Cartier collier 18K guld

Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 850 - 5 810 EUR
5 540 - 6 650 USD
Klubbat pris
46 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20
Cartier collier 18K guld

Bredd 8 mm, längd 40 cm, vikt 86 g. Signerad Cartier, numrerad 60222 och med franska stämplar. Etui från Cartier medföljer.