551
1564755

Van Cleef & Arpels armband "Alhambra" 18K guld med pärlemor

Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 910 - 3 390 EUR
3 330 - 3 880 USD
Klubbat pris
50 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Längd 19.5 cm, vikt 9 g. Signerad VCA samt numrerad JA179299. Etui, box, certifikat och påse från Van Cleef & Arpels medföljer.