562
1513585

Bulgari ett par örhängen 18K guld

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 790 - 2 230 EUR
1 900 - 2 370 USD
Klubbat pris
18 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

mått 23 X 23 mm, totalvikt 25 g. Signerad Bulgari och med engelska stämplar.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?