Madeleine Pyk – en samling F769
570
1564886

Ring 18K vitguld med gammalslipade diamanter, Buccellati

Utropspris
20 000 - 22 000 SEK
1 900 - 2 090 EUR
2 170 - 2 390 USD
Klubbat pris
15 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Totalvikt diamanter ca 1.70 ct, bredd ca 11.5 mm, storlek 16.75, totalvikt 7 g. Signerad Buccellati.

Lagningar.

Proveniens