590
1561243

Brosch 18K guld med diamanter i olika slipformer, Albuquerque

Utropspris
125 000 - 150 000 SEK
12 100 - 14 500 EUR
13 900 - 16 600 USD
Klubbat pris
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Runda- och navett-formade briljantslipade och bageutte-slipade diamanter, totalvikt ca 12.00 ct färg ca F/G, mått 60 X 40 mm, totalvikt 28 g. Signerad Albuquerque Monte Carlo Paris och numrerad 1.264.